![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/mif88a/334142316_595563825450393_2086436186744958952_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1080%2C720%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=619)
Ένα δύσκολο παιχνίδι έχει να δώσει σήμερα (04/03) η ομάδα μας με αντίπαλο τον «συγκάτοικο» Ρέθυμνο BC στο κλειστό γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη» στις 19:00, για την 18η αγωνιστική της ΕΚΑΣΚ.
Η αναμέτρηση χαρακτηρίζεται ιδιαιτέρως δύσκολη αφού το Ρέθυμνο ΒC είναι στην κορυφή της βαθμολογίας με μόλις μία ήττα σε 17 αγώνες.
Απο την άλλη η Ακαδημία η οποία πρόερχεται απο εκτός έδρας ήττα στις λεπτομέρειες απο τον Ηρόδοτο, βρίσκεται στην 6η θέση με ρεκορ 9-8 και θέλει τη νίκη για να διατηρήσει ζωντανές τις ελπίδες της για την είσοδο της στην 4αδα του πρωταθλήματος.
Η αποστολή: Καψαλάκης Δ., Δουλγεράκης, Σειραγάκης, Τερζάκης, Γιάννης, Πριναράκης, Μπιρλιράκης, Σαρειδάκης, Καψαλάκης Μ., Σαμιώτης, Γεραναστάσης, Βασιλείου
![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/xmks2m/316699599_1129198371290503_5479275389061070614_n-3.webp?enable-io=true&enable=upscale&crop=1080%2C1080%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=929)
Add comment
Comments