![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/ovv604/317337961_586409513489866_2635613187899053545_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1621%2C1080%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=619)
Την επιστροφή στις νίκες θα επιδιώξει αύριο η ομάδα μας η οποία υποδέχεται αύριο στο κλειστό «Μελίνα Μερκούρη» την Μεσσαρά για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ.
Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στις 18:00 και άπαντες στο στρατόπεδο της Ακαδημίας μας θέλουν μετά την ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής απο το Ρέθυμνο Β.C., να επιστρέψουν στα θετικά αποτέλεσματα και να μείνουν ψηλά στην βαθμολογία.
Η αποστολή για τον αυριανό αγώνα:
Δουλγεράκης, Μπιρλιράκης, Πριναράκης, Καρακεσισόγλου, Καψαλάκης Δ., Καψαλάκης Ε., Τερζάκης, Ξυνός, Ξενίδης, Κατράκης, Γεραναστάσης, Σαμιώτης, Σκανδαλάκης
Add comment
Comments