![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/1qpuul/IMG_20211113_180156.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1919%2C3123%2Cx0%2Cy1%2Csafe&width=491&height=799)
Με την ψυχολογία στα ύψη η Ακαδημία ταξιδεύει αύριο στο Ηράκλειο όπου θα αντιμετωπήσει στο κλειστό της Χερσονήσου την ουραγό Πεδιάδα. Ο coach Παππαδογιαννάκης τόνισε στους παίκτες του πως "πρέπει να μείνουμε συγκεντρωμένοι για 40 λεπτά και να μην μας ξεγελάσει η βαθμολογική θέση του αντιπάλου καθώς πρόκειται για μία πολύ αξιόμαχη και δυναμική ομάδα". Για ένα ακόμα παιχνίδι οι κουκουβάγιες θα στερηθούν τις υπηρεσείες του Μπιρλιράκη, ο οποίος βρίσκεται στο στάδιο της αποθεραπίας, ενώ εξαιρετικά αμφίβολη είναι η συμμετοχή των Τσαγκαρούλη και Σειραγάκη.
![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/7jodz2/IMG-547b57231cc88a01c8c47fe5c18ca643-V.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1483%2C491%2Cx1%2Cy0%2Csafe&width=929&height=307)
Add comment
Comments