![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/lxv7ub/383908096_692465109462527_6658755242627300262_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1600%2C1200%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=697)
Μια φιλική αναμέτρηση έδωσε τη Δευτέρα (25-09) το τμήμα των Παίδων μας στο κλειστό γυμναστήριο "Μελίνα Μερκούρη " με το αντίστοιχο του Ηροδότου.
Η αναμέτρηση στην οποία δεν κρατήθηκε σκορ είχε ως σκοπό την διασκέδαση των παιδιών, με τους προπονητές να δοκιμάζουν διάφορα σχήματα και θέσεις και τα παιδιά να απολαμβάνουν την αναμέτρηση.
Η ομάδα του Ηροδότου που αγωνίζεται στο Α' Παμπαίδων ήρθε από το Ηράκλειο και γι'αυτό τον λόγο η Ακαδημία Β C θέλει να την ευχαριστήσει την ομάδα του Ηροδοότου για τον δρόμο που έκανε και με το καλό να ακολουθήσουν κι άλλες φιλικές αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.
![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/485s1m/384194030_654882810017893_5344613177167783373_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1200%2C1600%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=600&height=800)
Add comment
Comments