![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/o13tlc/326552793_1339651260169315_2228273135934244675_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1080%2C703%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=605)
Δύσκολο παιχνίδι έχει σήμερα (20:00) η Ακαδημία εντός έδρας, με την πρωτοπόρο ομάδα ( βαθμολογεί στην 1η θέση με Ρέθυμνο BC και ΟΑ Χανίων) Ηράκλειο στο "Μελίνα Μερκούρη".
Η ομάδα μας θέλει τη νίκη για να μείνει μέσα στις πρώτες τέσσερις θέσεις του πρωταθλήματος.
Η αποστολή μπορεί να είναι δύσκολη αλλά το καλό κλίμα που υπάρχει και η διάθεση των παικτών μας για τη νίκη, γεμίζουν με αισιοδοξία το τμήμα μας ιδίως μετά τη νίκη της προηγούμενης εβδομάδας κόντρα στην Ιεράπετρα.
Η αποστολή για το σημερινό αγώνα:
Καψαλάκης, Σειραγάκης, Καρακεσισόγλου, Βασιλείου, Τερζάκης, Γιάννης, Πριναράκης, Καψαλάκης Μ., Χανιωτάκης, Γεραναστάσης, Θεοδωρής Ν.
![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/vrexue/316699599_1129198371290503_5479275389061070614_n-7.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1080%2C1080%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=929)
Add comment
Comments