![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/fe6stm/319335457_542663500857568_4797879437405403031_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=960%2C640%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=619)
Να ξεκινήσει τις υποχρεώσεις της νικηφόρα θέλει σήμερα η Ακαδημία, η οποία φιλοξενείτε από τον ΟΑΧ στα Χανιά (19:00)για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ.
Η ομάδα μας προέρχεται από την νίκη και το κλίμα στις τάξεις της είναι κάτι παραπάνω από καλό, αφού η πίστη για το μεγάλο διπλό που θα την εδραιώσει στην τετράδα είναι διάχυτη.
Τα προβλήματα όμως είναι πολλά αφού θα υπάρχει λειψανδρία και έτσι η αποστολή θα απαρτίζεται απο 9 παίκτες με τους 2 να προέρχονται απο το εφηβικό και 1 απο το παιδικό.
Η αποστολή για τον αποψινο αγώνα αποτελείται από τους:
Σειραγάκης, Δουλγεράκης, Σαριδάκης, Πριναράκης, Γιάννης, Ξενίδης, Ταταράκης, Καψαλάκης Δ., Θεορωρής
![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/o74o5q/316699599_1129198371290503_5479275389061070614_n-3.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1080%2C1080%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=929)
Add comment
Comments