![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/ww9fz9/317275801_585892576874893_4667028488143774120_n.jpg?enable-io=true&enable=upscale&crop=1200%2C554%2Cx0%2Cy0%2Csafe&width=929&height=429)
Την ήττα γνώρισε το τμήμα των εφήβων στα Χανιά απο το Ακρωτήρι με 58-41.
Η ομάδα μας προσπάθησε τόσο στην επίθεση, όσο και στην άμυνα σε όλο τον αγώνα και ο πρώτος σκορερ ήταν ο Σκανδαλάκης με 20 πόντους.
Το πρώτο δεκάλεπτο μας βρήκε με χαμηλό σκορ και πίσω με 7 πόντους ενώ ανάλογη ήταν και η συνέχεια στο δεύτερο δεκάλεπτο όπου το ημίχρονο μας βρήκε στο -13 ( 33-20).
Το δεύτερο μέρος δεν άλλαξε κάτι με την ομάδα μας να γνωρίζει την ήττα με 58-41 και να βρίσκεται μετά απο 7 αγώνες στους 6 βαθμούς για το πρωτάθλημα Εφήβων Β’
Ακαδημία Ρ. (Καίσαρης): Καψαλάκης, Κατράκης 1,Θεοδωρής 9,Κεραμιανάκης, Γεραναστάσης 3(1), Καλογεράκης, Ξενίδης 4, Μακρογιάννης 2, Σαμιώτης 2, Σκανδαλάκης 20
Τα δεκάλεπτα 18- 11, 33-20, 45-26, 58- 41
![](https://primary.jwwb.nl/public/w/i/q/temp-qpzylbcpcathcntyavqs/6ankrv/316093685_534462485311913_4432608176742424961_n-1.jpg)
Add comment
Comments